Marketing & Media Summit 2017

Komunikacja w erze cyfryzacji

Warszawa - 20 listopada 2017

Prowadzący

Maciej Orłoś

Najbardziej rozpoznawalny gospodarz „Teleexpressu”

Absolwent wydziału aktorskiego PWST im. Aleksandra Zelwerowicza oraz One Year Acting Course w London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA).

Mówcy

Danuta Breguła

Dyrektor Strategii On-line Gazety Wyborczej

Od 2013 roku odpowiada za rozwój biznesu płatnych treści Gazety Wyborczej w internecie, rozwój bazy płacących prenumeratorów, która obecnie 110 tysięcy.

Czytaj więcej...

Marta Buler

specjalistka ds. PR

W branży od 2008 roku. Pracowała w polskich oraz międzynarodowych agencjach PR dla klientów lokalnych oraz globalnych. Była rzecznikiem prasowym firmy Nokia.

Czytaj więcej...

Bogusław Chrabota

Redaktor naczelny

Rzeczpospolita

Dziennikarz, publicysta i pisarz, od 2 stycznia 2013 redaktor naczelny Rzeczpospolitej. Urodził się w Krakowie.

Czytaj więcej...

Michal Hejka

Prezes Zarządu IDMnet i Accorp

Z Grupą ZPR Media związany od 10 lat. W 2008 roku objął stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju w IDMnet, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 roku połączył tę funkcję z funkcją prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction.

Czytaj więcej...

Bartosz Jeleń

Dyrektor kreatywny agencji reklamowej OPCOM

Od blisko 10 lat pomaga marketerom realizować ich cele, tworząc koncepcje kreatywne i projektując komunikację marek. 

Czytaj więcej...

Natalia Juchniewicz

Kierownik Pracowni Filozoficznych Podstaw Komunikacji IF UW

doktor filozofii, adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, doktorantka socjologii w Uniwersytecie SWPS, post-doc w Młodzi w Centrum Lab (projekt: Przejścia młodych z edukacji na rodzimy i zagraniczny rynek pracy: rola lokalności, grupy rówieśniczej i nowych mediów).

Czytaj więcej...

Mirosław Kachniewski

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych

Jest odpowiedzialny za zarządzanie pracą biura oraz współpracę merytoryczną z firmami członkowskimi.

Czytaj więcej...

Andrzej Krakowski

Professor, screenwriter, film producer

Professor of Film and Digital Media, Department of Media and Communication Arts, The City College of New York, screenwriter, film producer, teacher, writer and cartoonist., doctor of film arts. Krakowski studied Directing at the Polish National Film School in Łódź.

Czytaj więcej...

Rafał Latkowski

Dyrektor ds. Analiz i Technologii PAYBACK

Od początku działania PAYBACK w Polsce odpowiedzialny za realizację projektów Customer Insights i Business Intelligence na rzecz Programu PAYBACK i jego partnerów.

Czytaj więcej...

Marcin Maciejewski

CEO and Co-founder Mofables

Od prawie 8 lat rozwija firmę Mofables, budując rozwiązania wykorzystujące technologię AR w rozrywce, marketingu i medycynie. Współtwórca pierwszej opartej na rozszerzonej rzeczywistości gry rodzinnej ROAR!, która została wydana w 6 krajach, a w Belgii otrzymała tytuł gry roku 2016.

Czytaj więcej...

Vadim Makarenko

Redaktor naczelny serwisu BIQdata

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i Reuters Institute for the Study of Journalism na Uniwersytecie Oksfordzkim. Specjalista od trendów na rynku mediów, w marketingu oraz przemyśle rozrywkowym.

Czytaj więcej...

Clive Marshall

Chief Executive

PA Group

Clive Marshall is Chief Executive of PA Group, the parent company of the Press Association, UK’s leading multimedia news agency and digital content & service provider.

Czytaj więcej...

Marek Miller

consultant, eM-Media

Ekspert w dziedzinie ekonomiki treści, eM-Media. Od 14 lat związany z rynkiem mediów. Z początku wieloletni pracownik Polska Press, dzisiaj  niezależny konsultant mediowy.

Czytaj więcej...

Paweł Nowacki

Doświadczony manager, ekspert w dziedzinie cyfrowej transformacji w mediach, consultant i trener. Obecnie Partner szwedzkiej platformy technologicznej video Flowplayer, równocześnie Business Development Director w polskim oddziale amerykańskiej agencji marketingowej Delvepartners.

Czytaj więcej...

Michał Pol

Dyrektor programowy segmentu sport w Grupie Onet-RASP

Przez cztery lata był redaktorem naczelnym Przeglądu Sportowego. Tytułu, który z sukcesem rozpropagował wśród młodego pokolenia dzięki wersji cyfrowej gazety oraz social media.

Czytaj więcej...

Paweł Sala

Współzałożyciel i dyrektor zarządzający FreshMail

Ekspert ds. email marketingu, trener, manager, konsultant. Dyrektor zarządzający firmy FreshMail, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu, a także dostarczającej prawdopodobnie najbardziej popularne narzędzie do email marketingu w Polsce.

Czytaj więcej...

Tomasz Soczyński

Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych

Od ponad 10 lat pracuje w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na stanowisku zastępcy dyrektora Departamentu Informatyki. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego, swoje naukowe zainteresowania rozwija jako doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Czytaj więcej...

Peter Solnička

Customer Success Manager

Peter´s goal is to gradually change the general approach towards customer data to develop truly data-driven decision-making among client companies from telco, media, automotive and e-commerce industries.

Czytaj więcej...

Piotr Stasiak

Partner zarządzający w agencji BAZGROŁ

Studiował dziennikarstwo na UW. Ukończył Wydział Prawa i Administracji UW. W latach 2002 – 2012 w pracował w redakcji Tygodnika Polityka. Jako dziennikarz napisał ponad 300 artykułów o technologiach i gospodarce, za które otrzymał m.in. nominację do nagrody Grand Press oraz Nagrodę Prezesa UOKiK.

Czytaj więcej...

Mark Westerhoff

CTO and Manager Operations at ANP

After finishing his study (Bachelor of ICT) in 1996 he joined a startup specialized in B2B content selection & distribution. The company was acquired by ANP in 2004 as a diversifaction strategy to grow B2B business within the press agency. In that same year ANP outsoured their entire existing IT and Mark started to re-invent the technical backbone as ANP’s only IT employee.

Czytaj więcej...

Organizatorzy

Patronat Honorowy

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner

Partnerzy Medialni

Miejsce

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny,
ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa