Marketing & Media Summit 2017

Komunikacja w erze cyfryzacji

Warszawa - 20 listopada 2017

Organizatorzy

PRConnect to dynamiczna spółka zajmująca się wspieraniem klientów w realizacji kampanii informacyjnych i medialnych; dostarcza klientom nowoczesne narzędzia oraz udostępnia platformę, za pomocą której mogą sami dystrybuować informacje prasowe do mediów w Polsce, Europie i na świecie. Spółka zarządzana jest przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem na rynku mediów.

Uniwersytet SWPSto  nowoczesna uczelnia, która prowadzi studia w oparciu o innowacyjne metody kształcenia; posiada ponad 20 jednostek badawczych, realizuje ponad 300 projektów naukowych rocznie. Na uczelni pracują światowej sławy naukowcy i doświadczeni praktycy.  Uniwersytet SWPS posiada 5 kampusów (Warszawa, Wrocław, Poznań, Sopot i Katowice); 8 wydziałów, 37 kierunków studiów na których studiuje ponad 16 000 studentów.

Rada programowa

Andrzej Krakowski

Professor of Film and Digital Media, Department of Media and Communication Arts, The City College of New York, screenwriter, film producer, teacher, writer and cartoonist., doctor of film arts. Krakowski studied Directing at the Polish National Film School in Łódź.

Czytaj więcej...

Piotr Krzeszowiak

Dyrektor Zarządzający w firmie Envolved, oferującej wyspecjalizowane usługi consultingowe w zakresie budowania strategii CRM, zarządzania programami lojalnościowymi oraz tworzenia narzędzi marketingowych i sprzedażowych, opierających się na zaawansowanej analizie danych konsumenckich. Ekspert i pasjonat „customer centricity” jako strategii zarządzania.

Czytaj więcej...

Maciej Orłoś

Absolwent wydziału aktorskiego PWST im. Aleksandra Zelwerowicza oraz One Year Acting Course w London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA).

Czytaj więcej...

Lidia Sobańska

Prezes Zarządu PRConnect Sp. z o.o., firmy zajmującej się dystrybucją informacji prasowych do mediów w Polsce, Europie i na świecie a także organizacją i obsługą medialną konferencji i wydarzeń.

Czytaj więcej...

Patronat Honorowy

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner

Partnerzy Medialni

Miejsce

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny,
ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa