Marketing & Media Summit 2017

Komunikacja w erze cyfryzacji

Warszawa - 20 listopada 2017

Rada programowa

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś

Absolwent wydziału aktorskiego PWST im. Aleksandra Zelwerowicza oraz One Year Acting Course w London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA).

Od jesieni 2016 pracuje w Telewizji WP. Prowadzi #dziejesię16.50 - przegląd najważniejszych i najświeższych informacji z kraju i ze świata. A także program rozrywkowy "Mistrzowie Kabaretu".

Najbardziej rozpoznawalny gospodarz „Teleexpressu”, z którym związany był od 1991 do 2016 roku. Właściciel rekordu Polski w kategorii „najdłuższe prowadzenie telewizyjnego programu informacyjnego w Polsce po 1989 roku”. Współpomysłodawca oraz prowadzący cykli programów "Oko w oko”, "A to Polska właśnie!” i "Nie ma jak Polska”. Prowadził festiwale w Opolu i Sopocie oraz galę 50-lecia TVP a także wiele cyklicznych i jednorazowych programów dla TVP.

Laureat czterech Wiktorów - w tym SuperWiktora - oraz dwóch Telekamer.

Autor zbioru wybranych wywiadów z programu "Oko w oko”- "Moje spotkania oko w oko" (1998) oraz książek dla dzieci.

 

Od roku 1999 prowadzący szkolenia dla biznesu z zakresu wystąpień publicznych, autoprezentacji oraz szkolenia medialne. Autor książki "Jak występować i zabłysnąć". 

Pozostali

Andrzej Krakowski

Professor of Film and Digital Media, Department of Media and Communication Arts, The City College of New York, screenwriter, film producer, teacher, writer and cartoonist., doctor of film arts. Krakowski studied Directing at the Polish National Film School in Łódź.

Czytaj więcej...

Piotr Krzeszowiak

Dyrektor Zarządzający w firmie Envolved, oferującej wyspecjalizowane usługi consultingowe w zakresie budowania strategii CRM, zarządzania programami lojalnościowymi oraz tworzenia narzędzi marketingowych i sprzedażowych, opierających się na zaawansowanej analizie danych konsumenckich. Ekspert i pasjonat „customer centricity” jako strategii zarządzania.

Czytaj więcej...

Maciej Orłoś

Absolwent wydziału aktorskiego PWST im. Aleksandra Zelwerowicza oraz One Year Acting Course w London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA).

Czytaj więcej...

Lidia Sobańska

Prezes Zarządu PRConnect Sp. z o.o., firmy zajmującej się dystrybucją informacji prasowych do mediów w Polsce, Europie i na świecie a także organizacją i obsługą medialną konferencji i wydarzeń.

Czytaj więcej...

Organizatorzy

Patronat Honorowy

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner

Partnerzy Medialni

Miejsce

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny,
ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa