poniedziałek, 8 lipcaSKUTECZNY MARKETING TWOJEJ FIRMY

Komu zlecić projekt strony www?

Czy projekt strony www, jest ważny? Przedsiębiorstwo, jeżeli chce osiągnąć sukces na rynku, musi posiadać własną stronę internetową. Nieważne w jakiej branży prowadzi swoją działalność, strona internetowa jest wizytówką przedsiębiorstwa w Internecie. Należy jednak wiedzieć, że samo jej posiadanie jeszcze nie gwarantuje sukcesu, musi pozostać ona wykona w należyty sposób, a następnie konieczne jest odpowiednie jej prowadzenie, mowa tutaj oczywiście o optymalizacji. Widoczność witryny w sieci będzie powodowała, że większa ilość osób zdecyduje się odwiedzić witrynę, a następnie z niej skorzystać. Komu w takim razie zlecić projekt strony www, aby mieć pewność, że witryna zostanie zaprojektowana w profesjonalny sposób?

dopracowany projekt strony www

Jak powinna wyglądać profesjonalna strona internetowa?

Strona internetowa, jest wizytówką przedsiębiorstwa w Internecie, dlatego też musi być ona bardzo dobrze zaprojektowana i prowadzona. Warto pamiętać, że tworzenie strony powinno zostać ukierunkowane na klienta, czyli znajdować się na niej powinno wszystko to czego konsument potrzebuje i aby otrzymał wszystkie odpowiedzi na nurtujące go pytania. Kolejny ważny element to przejrzystość witryny, dzięki temu konsument będzie mógł w szybki sposób znaleźć informacje których szuka.

Kolejnym ważnym krokiem jest szybkość ładowania się witryny, użytkownicy Internetu bardzo nie lubią, kiedy strona ładuje się długo i często w takiej sytuacji opuszczają witrynę i więcej na nią nie wracają. Nie należy zapominać, tworząc projekt strony www, o wizualnej stronie witryny. Warto, aby wyróżniała się ona na tle innych stron, dlatego też opłaca się umieścić na niej ciekawe multimedia i grafiki, które będą przyciągały uwagę konsumenta.

Komu zlecić projekt strony www?

Projekt strony www można zlecić zarówno agencji jak i freelancerowi. Osób i podmiotów które oferują swoje usługi w sieci jest bardzo dużo nic więc dziwnego, że przedsiębiorstwa mają problem, ponieważ nie wiedzą na kogo się zdecydować. Szukają oni kogoś kto wykona projekt w bardzo dokładny i rzetelny sposób z drugiej jednak strony, często nie chcą przeznaczać na ten cel dużej ilości środków. Należy jednak pamiętać, że oszczędzając na tym zadaniu, często konieczne będzie ponoszenie dodatkowych kosztów w przyszłości.

Zlecając to zadanie freelancerowi zwykle koszty będą niższe niż te oferowane przez agencję. Freelancer zazwyczaj pracuję w zaciszu własnego domu i najczęściej też ma on większą ilość wolnego czasu co sprawia, że jest bardziej elastyczny dla swojego klienta co oczywiście jest jego dużą zaletą.Wadami tego rozwiązania jest jednak to, że jego praca może okazać się niedopracowana co może właśnie skutkować wadliwością witryny w dłuższym okresie czasu. Jeżeli firma zdecyduje się zlecić projekt strony www agencji, tutaj koszt oczywiście będzie wyższy, jednak nad danym zleceniem pracować będzie grupa osób, które są doświadczone i posiadają odpowiednie umiejętności, dzięki temu ryzyko wystąpienia błędów jest dużo niższe, a praca zwykle jest wykonana profesjonalnie.

komu zlecić projekt strony www

Jaki jest koszt strony internetowej?

Kiedy już przedsiębiorstwo zdecyduje się komu zlecić wykonanie strony internetowej czy będzie to freelancer czy agencja, trzeba określić własne cele oraz wymagania. To znaczy trzeba po prostu wiedzieć czego dokładnie oczekuje się od witryny i jakie zadania ma ona spełniać. Po określeniu własnych potrzeb należy wybrać odpowiedniego wykonawcę. Najlepiej zrobić to porównując różne oferty i ich ceny, z tym, że należy pamiętać, aby nie kierować się najniższą ceną, ponieważ tak jak to już zostało wspomniane wyżej, najczęściej będzie ona mówiła o niskiej jakości wykonywanych usług.

Wykonanie strony profesjonalnie w rzetelny sposób wymaga dużego nakładu czasu oraz wykorzystania odpowiednich narzędzi. Określenie ceny danego zlecenia jest bardzo trudne, ponieważ składa się ono z kilku elementów, na które wpływa wiele czynników. Koszt można podać jedynie w orientacyjny sposób. Za bardzo prostą stronę trzeba będzie zapłacić od 1500 do 2500 zł, za stronę bardziej rozbudowaną to już koszt nawet i 6000 zł, natomiast bardzo rozbudowany portal internetowy będzie kosztował powyżej 5000 złotych. Wszystko więc będzie zależało od tego komu zlecimy wykonanie takiej witryny oraz jak bardzo ma być ona rozbudowana.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *